KONST / Litografier / Färglitografi 12966516
nr 1296 6516
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 46/60, strand, bladets mått: 62x87 cm
Kondition: löst blad,
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:57:18
7/12 08:34:18
100 kr
9/12 14:56:53
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström
Rörstrand